Často kladené otázky

 

Mobilní aplikace mohou být publikovány dle vašich potřeb a požadavků na Google Play nebo ITunes Store, ale také mohou být k dispozici na vašich webových stránkách v zabezpečené nebpo volně dostupné části.

Vaše aplikace bude snadno ke stažení na Google Play nebo iTunes Store. Aplikaci můžete zveřejnit sami nebo našim prostřednictvím.

Vaše firemní aplikace bude fungovat na telefonech a tabletech s operačním systémem ANDROID, dále na IPhone a IPad. pokud si to budete přát můžeme Vaši firemní aplikaci publikovat a zveřejnit místo Vás na Google Play a ITunes. Tam si ji budou moci vaši zákazzníci i zaměstnaci stáhnout. Můžete si ji ale zveřejnit a šířit i sami.

Vaši firemní aplikaci můžete aktualizovat zdarma, kdykoliv. Když změnu v aplikaci uděláte, bude pouze nutné znovu aplikaci publikovat. Není to nic složitého. Aktualizace se projeví u všech vašich uživatelů aplikace automaticky. Aktualizace proběhne pouze tam, kde došlo ke změnám. Neobnáší to tedy nutnost nové instalace aplikace nebo stahování velkého množství dat. Nemusíte ani sami provádět změnu na Google Play nebo ITunes.
Vaši obchodníci neb další zaměstnaci mají k dispozici vždy ta nejaktuálnější data.
První rok je aktualizace zcela zdarma a je to součástí ceny za aplikaci !

Ano. To je právě velká výhoda proti datům na firemních webových stránkách. Vaše firemní aplikace má uložna data ve vašem chytrém telefonu a tabletu. Může fungovat online i offline a nepotřebuje tedy připojení k internet. Je samozřejmé, že pro aktualizace, které jste provedli nebo online mapy budete připojení k internetu potřebovat.

Ano! Chápeme vaše obavy. Jedná se o skutečnou aplikaci, nikoliv zobrazení webové stránky na mobilu nebo tabletu nebo zobrazování pdf dokumentů na mobilních zařízeních. Tím je zajištěna rychlost i využívání aplikace bez přístupu na internet.

Ano. Je to vysoce bezpečné řešení. Komunikace mezi servery, kde jsou data uloženy a zálohovány jsou chráněny pomocí 256-bit SSL šifrování. Takže vaše data jsou zcela chráněna před neautorizovaným přístupem. Pokud se dohodneme, můžete si aktualizovat data vaší aplikace sami. V tom případě vás nabádáme k bezpečnému uložení hesel kvůli bezpečnosti na internetu.

Ne! Instalační soubor můžete dát ke stažení na zabezpečenou neveřejnou část webu nebo ho můžete přímo instalovat. Mobilní aplikaci tak můžete dát vašim zaměstnancům, partnerům, obchodím zástupcům atd.
Aplikaci můžete také dát ke stažení pouze omezené skupině a chránit ji heslem nebo ji můžete i prodávat.

Ne. Pokud to budete chtít, můžeme aplikaci publikovat místo vás. Nic to nezmění na tom, že aplikaci si můžete snadno aktualizovat a upravovat sami v administraci. Pokud budete chtít, abychom províděli úpravy a aktualizace, je možné se dohodnout.

Prosím kontaktujte nás pro více informací.